FESTIVALOVÉ PÓDIUM

Festivalové pódium, neodmyslitelná součást Hudebního festivalu Zlatá Pecka, najde své místo opět na Resselově náměstí v Chrudimi. Program bude začínat vždy v 17 hodin.

úterý 23. 8.

Ořez_N81_7430.jpg

PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠENO

Back Way

Úvodní den Festivalového pódia bude ve znamení dobré nálady a Rock and Rollu, který skupina hraje naprosto excelentně a s ohromným nasazením

středa 24. 8.

Baborák_Ivan_N81_7608.jpg
DSC_5019oml.jpeg

PŘESUNUTO DO MUZEA BAROKNÍCH SOCH

Hozený klobouk

Ivan Baborák přináší své tradiční chrudimské talk show na Festivalové pódium. Jeho hostem bude písničkář a básník Jiří Dědeček, který na pódiu vystoupí s nejnovějšími i nejstaršími songy z CD Nebudu bydlet v Québecu /2021/ a Zabili trafikantku /1989/. K tomu přečte něco ze svých čerstvých sbírek poezie pro dospělé /Pošta shora/ i pro děti /Pravil párek okurce/. Diskuse s publikem se vítá!

čtvrtek 25. 8.

back_way.jpeg

ZRUŠENO

Romens Pardubice

Parta talentovaných muzikantů, kteří mají hudbu v srdci. Hrají spolu již 20 let.

pátek 26. 8.

zus.jpg

PŘESUNUTO DO MUZEA BAROKNÍCH SOCH

Den Základní umělecké školy Chrudim

Chrudim je město hudby a že tomu bude tak i na dále, o tom vás přesvědčí vystoupení žáků Základní umělecké školy v Chrudimi, jejíž historie se začala psát již v roce 1956.

sobota 27. 8.

CHKF_1491.jpg

ZRUŠENO

Chrudimská komorní filharmonie

Chrudimská komorní filharmonie vznikla v roce 2006 a patří neodmyslitelně ke kulturním pokladům města. Na Festivalové pódium přinese výběr populárních skladeb, které v podání    orchestru o plném symfonickém obsazení budou na náměstí znít naprosto skvěle.

neděle 28. 8.

N81_4064_orez.jpg

ZRUŠENO

Bigband Chrudim

Skvělá chrudimská kapela hrající swing, taneční, populární, jazzovou i jinou hudbu. Parta muzikantů, kteří doprovázeli takové hvězdy jako je Helena Vondráčková nebo Dasha! Přijďte je zažít a nebudete litovat.

N81_4061.JPG
N81_4074.JPG