X
Back to the top

PĚVISSIMO!

PĚVISSIMO!

31. 8. 2023 čtvrtek 19 hod.Fibichův sál Muzea Chrudim

Koncert

Leckdo se chlubí čtyřmi tenory. V exklusivním prostředí chrudimského Fibichova sálu uvádí Dagmar Pecková koncert posluchačů interpretačních kurzů Hudebního festivalu Zlatá Pecka, které letos povede fenomenální pěvec s mezinárodním renomé, basbarytonista René Pape. Za jeho přítomnosti se na pódiu představí čtyři skvělí profesionální operní pěvci hlubokých hlasových oborů.
Miloš Horák, sólista Opery Národního divadla, kde nastudoval Mozartova Figara, Papagena a Le-porella, Verdiho Banca (Macbeth), Pucciniho Mandarina (Turandot), stálý host Divadla J. K. Tyla v Plzni a Jihočeského divadla v Českých Budějovicích.
Daniel Kfelíř, absolvent Akademie múzických uměni, v současné době studuje mistrovské studium na Universität für Musik und darstellende Kunst ve Vídni u sopranistky Margit Klaushofer, u Christopha Mayera a u režiséra Michaela Sturmingera.
Barytonista Robin Červinek je absolventem JAMU a MDW. Hostuje v Ostravě, Olomouci, Plzni, Záhřebu, Chemnitz. Je absolutním vítězem Mezinárodní
pěvecké soutěže Antonína Dvořáka 2022.
Jaroslav Patočka, host Národního divadla v Praze, Divadla F. X. Šaldy, Severočeského divadla Ústí nad Labem, Divadla J. K. Tyla v Plzni, koncertoval v mnoha koncertních sálech v Evropě, Izraeli, Libanonu a Jižní Koreji.

Účinkující

Miloš Horák – basbaryton
Daniel Kfelíř – baryton
Robin Červínek – baryton
Jaroslav Patočka – basbaryton

Dagmar Pecková – průvodní slovo
Zdeněk Klauda – klavírní doprovod

Daniel Kfelíř

Daniel Kfelíř

baryton
Robin Červínek

Robin Červínek

baryton
Jaroslav Patočka

Jaroslav Patočka

basbaryton

Kontakty

Informace pro diváky

(vstupné, rezervace, info)
festival@zpfestival.cz
+420 725 533 180

zlata pecka logo
Logo-hlava

Sledujte nás

Kontakty

Informace pro diváky

(vstupné, rezervace, info)
festival@zpfestival.cz
+420 725 533 180

zlata pecka logo
Logo-hlava

Sledujte nás

© 2023 All rights reserved. Created by Marek Šefrna